AngelsDragon
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

AngelsDragon

Forum gildi AngelsDragon Monastyr S1
 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanko :)

Go down 
AutorWiadomość
Ozyrysus




Liczba postów : 1
Join date : 20/07/2012

Podanko :) Empty
PisanieTemat: Podanko :)   Podanko :) Icon_minitimePią Lip 20, 2012 10:27 pm

1. Adam, Lat 22
2. Nick: Ozyrysus Level 65
3. Aktualnie zajmuje się szukaniem jakiejkolwiek pracy w małym miasteczku polozonym nieopodal granicy z ukraina ktore sie nazywa Hrubieszów:) lecz nie mogę takowej znaleźć co mnie bardzo irytuje i gnębi. Ogólnie to na chwile obecna nie robie nic wrecz sie obijam :p
4. Ogolnie to pasjonuje sie siatkówką bo chłopaki dają czadu. A moje zainteresowania to mniej wiecej sa takie jak np Komputery, motoryzacja, stosowanie dopłucnie topeczki, lubię kino akcji jak rowniez i horrory(tylko nie jakies "Galapagos Studio" Czy inny syf) ma sie dziać duzo i emocje nie mogą opadać :)Poza tym wszystkim co mniej wiecej wymienilem zajmuje sie na co dzien Smile
5. "JedyniTacy"- Gildia zalozona od nowa- zle presperuje malo intensywne rozmowy na czacie gildii, co sie z tym łączy NUDĄ.
6. Hmm. Dobre pytanie ale zapewne znajdzie sie na nie odpowiedz:) Poszukuje gildii w ktorej nie bede sie nudzil w ktorej jest mila atmosfera oraz duzo wojenek jak i sporo ludzi od was lata po serverze i zachowuja sie z szacunkiem do drugiego gracza.
7. Mogę wnieść odrobine humoru bo jak kazdy z nas go odrobinke posiada Smile co za tym idzie bedzie smiesznie wesolo i z jajem!
8. Szczerze to nad tym sie nie zastanawialem, ale oczekuje jak wspomnialem wyzej szacunku i kultury Smile
9. Pojęcie "Gildia" to takze dość trudne pytanie a wiec tak. Gildia to jest jak pluton zolnierzy ktory idzie na wojne kazdy kazdemu musi ufac i miec na siebie oko. Jest to grono ludzi szanujacych sie nawzajem jak i rowniez pomagajacych sobie w trudnych sytuacjach.

Myślę ze przekonam was do siebie moim podankiem.
Dziękuje za poswiecony czas na przeczytanie tego co wam przekazalem i prosze o pozytywne rozpatrzenie
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
 
Podanko :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
AngelsDragon :: Podania :: Podania-
Skocz do: